Image

HIZLI İLETİŞİM

BİZ KİMİZ?

EVO Creative Group

Geleneksel yayıncılığın reklam üzerindeki ağırlığını dijital medyaya bıraktığı günümüz dünyasında, yıllarca işin mutfağında, ailelerine ait matbaada çalıştılar. Geleneksel kökenden gelen tecrübelerini dijital medyaya ait bilgileri ile harmanlayan 2 arkadaş EVO Creative Group’u kurarak reklam dünyasına hızlı bir giriş yaptı. .

“Herkes sizi konuşsun” mottosuyla yola çıkarak müşterilerine marka yönetimi web tasarım, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, fotoğraf ve video çekimi, mobil programlama ve Google reklamları gibi hizmetler veren EVO Creative Group, bu hizmetleri hedef kitle ve ürün ile uyumlu, hizmet verdiği markayı en iyi şekilde temsil ederek, en son teknolojik imkanları kullanıp, profesyonel çalışma ekibiyle birlikte özenli olarak müşterisine sunmaktadır.

Reklamın geleneksel tarafında ise katalog, broşür, kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, zarf, ambalaj ve etiket gibi hizmetleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

Reklam dünyasına duyduğu heyecan, ilgi ve sevgi ile birlikte firmanızın ait olduğu sektörde en iyiye ulaşması için elinden gelen her şeyi yapacak olan EVO Creative Group ailesi, markanıza değer katmayı ilk amaç olarak belirlerken bu amaç doğrultusunda özgün, yenilikçi, modern çalışmaları ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşımayı amaçlamaktadır.

LOGOS

BEĞENDİNİZ Mİ?

Gelin beraber çalışalım!

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM

Image
ADRES
Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No:116 K:6 D:13
Nilüfer / Bursa
Image
E-MAIL
info@evoreklam.com
eray@evoreklam.com
Image
Çalışma Saatleri
Pzt-Cum 09:00 - 18:00
Cmrts 12:00 - 18:00
Bursa İnternet Sitesi Bursa Ajans Bursa Video Çekimi Bursa Tasarım Bursa Medya Bursa Web Tasarım Google